O nas

Firma STOLLIDO funkcjonuje na rynku meblowym od 1980 roku. Salony Stollido oddają do Państwa dyspozycji łącznie około 13 tys. m2 powierzchni handlowej z ofertą meblową ponad 100 producentów.

We wrześniu 2009 roku w Pankach oddalonych o około 25 km od Częstochowy otwarta została licząca 8000 m2 Galeria Mebli STOLLIDO, która tym samym stała się największym punktem sprzedaży mebli w okolicy.

Drugi salon Centrum Meblowe STOLLIDO mieści się w Kłodzku (woj. dolnoślaskie). Znajduje się przy głównej trasie Kudowa Zdrój -Wrocław. Powierzchnia sklepu to około 4000 m2  co czyni nas największym salonem meblowym w Kotlinie Kłodzkiej.

Analizując potrzeby klientów i próbując wpasować się w Państwa gusta, stworzyliśmy przez ponad 30-letni okres działalności ofertę dla ludzi ceniących sobie komfort i wygodę. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom  nawet najbardziej wymagających klientów.

W ofercie salonów Stollido znajdują się meble pokojowe, sypialnie, jadalnie, meble do pokoju dziecięcego oraz młodzieżowego, przedpokoje, kuchnie, meble łazienkowe, meble biurowe, jak również artykuły   wyposażenia i dekoracji wnętrz.

Ekspozycje w salonach mogą być również inspiracją dla klientów, którzy pragną stworzyć we własnym domu niepowtarzalny klimat nowoczesności lub klasyki.